Чавдар Етрополе продължи победната си серия, нанасяйки първо поражение на ФК Кюстендил

Чавдар Етрополе продължава със серията си от победи без допуснат гол. Днес те победиха с 2:0 гостите от ФК Кюстендил, нанасяйки им първо поражение през този сезон. Така поредните победи за червените вече са четири. Мачът от 16 кръг на Югозападна Трета лига бе доста здрав и динамичен. Домакините поведоха в края на първото полувреме с гол на Николай Ботев.

През втората част Калоян Тодоров покачи на 2:0 след като се измъкна от защитата и останал лице в лице с вратаря Димитров не сгреши. Още в следващата минута домакините пропуснаха отлична възможност да направят резултата класически.

С победата Чавдар вече има 33 точки. ФК Кюстендил остава с 35.

В следващия кръг, в сяда от 14:00 часа, етрополци ще гостуват на Ботев Ихтиман.