Балкан изпусна победата срещу Пирин Разлог

Равенство 1:1 записа Балкан срещу Пирин Разлог в среща от 34 кръг на Югозападната Трета лига. Домакините започнаха по активно и окупираха вратата на гостите от Разлог и логично получиха правото да изпълнят дузпа, която Бонев пропусна. До края на полувремето състезателите на Балкан имаха куп положения, за да се стигне до 43-та минута, когато юношата на Балкан Йордан Дамянов вкара с глава след центриране на Павел Петков. Домакините продължиха с пропуските и през второто полувреме, а най-чистото бе на Апостолов, който не можа да отбележи сам срещу вратаря, пращайки топката високо над гредата. Футболистите на Пирин Разлог изравниха в последната минута на продължението.

Най-радващото в тази среща бе появата на младите футболисти от школата на Балкан – Николай Миков, Спас Лазаров и четиринадесетгодишният Георги Стефчов, а в групата бе и Витомир Витомиров.

Следващата среща на Балкан Ботевград е срещу Септември II в София.