За втора година турнирът „Козаро Кидс“ събра малки футболисти от детските градини

За втора година се състоя футболният турнир за деца от детски градини „Козаро Кидс“ като в него взеха участие 8 отбора:

8. „Звънче“ Етрополе

Турнира стартира в 10:00 часа с демонстрации при най-малките футболисти, като след това продължи с мачове при по-големите деца. Сборната формация от школата на „Козаро“ спечели турнира като доказа, че когато полагаш труд и постоянство, те ти се отблагодаряват.

На второ място се класира отбора на „Слънце“ Ботевград, а трети останаха „Синчец“ Ботевград. Първите три отбора си тръгнаха с купи и медали за съответните места, като имаше медали и за всички останали.