Балкан с жалба: Да спре съдийския терор

Балкан (Ботевград) пуска жалба срещу съдийството. Недоволството е продиктувано от работата на реферите в мачовете на тима от началото на сезона в Югозападната Трета лига.

Изиграха се само два кръга и вече стана страшно. Претенциите ни са от решенията на съдиите и в двете ни срещи. В първата срещу Ботев (Ихтиман), когото победихме с 2:0, арбитрите не зачетоха два наши гола. На видеозаписа ясно се вижда, че са напълно редовни. Във втория кръг загубихме гостуването си на Сливнишки герой (Сливница) с 1:2. Сами преценете дали това е реалния резултат. В 25-ата минута не беше зачетен редовен гол за нашия отбор. В 38-ата минута имаше дузпа за умишлена игра с ръка на футболист от домакините. Не последва обаче нито втори жълт, нито червен картон за провинилия се. Посочените ситуации се разиграха при резултат 0:0. Апелираме към Съдийската комисия на БФС да вземат адекватни мерки и да спрат терора срещу Балкан (Ботевград). Ако не вземат отношение ще потърсим друго решение“, каза пред Sportal.bg Иван Редовски, президент и старши треньор на ботевградчани.