Неприятна загуба за Балкан

Футболистите на Балкан записаха загуба като домакини от ЦСКА II с 0-3.

Резултат, напълно нереалистичен с оглед на показаното на терена. Срещата започна по-добре за домакините, които набързо пропуснаха няколко добри положения за гол. Всичко можеше да се реши в 70-ата минута, когато главният рефер подмина чиста дузпа в полза на Балкан за игра с ръка на състезател на армейците в наказателното поле. Така четвърт час преди края при една от малкото контраатаки и след множество рикошети Марк-Емилио Папазов откри за гостите. Последва натиск от страна на Балкан, но груба грешка в защитата доведе резултата до 0:2.

Иван Алексиев от Балкан отправи хубав удар, който мина в страни от вратата, а Павел Петков нацели гредата от пряк свободен удар. В последната минута състезателите на Стамен Белчев стигнаха до трети гол.

Неприятно впечатление оставиха щаба на ЦСКА и младите армейски футболисти, които си позволяваха да репликират съдията, да заритват топката безнаказно и да дразнят публиката с нецензурни изрази и жестове.