Футболният Балкан с успех над Локомотив Мездра в контрола

Балкан спечели с 3:2 срещу Локомотив от Мездра в приятелска среща, играна на помощното игрище с изкуствена настилка “Герена” в Ботевград.

Срещата предложи интересни моменти, а по традиция в мачовете между двата тима не липсваше и обрат в резултата.

Гостите започнаха по-добре и Иван Велчев откри резултата още във втората минута. Юношата на Балкан Николай Миков изравни в 10-ата минута с хубав, плътен удар. В 15-ата новото попълнение на Балкан Валдемар Асенов направи обрата факт с гол за 2:1. После Йордан Дамянов насочи с хубав удар с глава, но топката срещна гредата на „железничарската“ врата. Иван Алексиев покачи на 3:1 в средата на втората част, а Кристиян Йотов вкара втория гол за Локомотив Мездра в 76-ата минута и оформи крайния резултат в мача.