Балкан 1929 прави реми с Пирин Разлог

Футболистите на “Балкан 1929” направиха 1:1 с “Пирин” Разлог в среща от осмия кръг на Югозападната Трета лига.

През първото полувреме домакините на няколко пъти имаха възможност да открият резултата, но удари на Атанасов и Кръстев преминаха на сантиметри от целта.

През второто полувреме ситуацията не се промени и логично завърналият се след контузия Ковачев реализира и даде преднина на “Балкан 1929” в 67 минута. Радостта за зелено-белите беше кратка – след неразбирателство на вратаря и защитата гостите изравниха. До края на срещата двата отбора не успяха да стигнат до гол и мачът завърши 1:1. Следващата среща е в четвъртък 26 септември, когато ФК “Балкан 1929” приема елитния “Локомотив “ Пловдив в 1/16 финал за турнира за Купата на България, а събота гостува в Кресна на “Перун”.