ФК Козаро Ботевград и ФК Торнадо Безден с равен резултат в днешния мач от 3-ия кръг на АОГ Запад

Днес се изигра мач от 3 кръг на А ОГ Запад между отборите на ФК Козаро Ботевград и ФК Торнадо Безден. Мачът бе изпуснат от главния съдия и футбол липсваше на терена.

Гостите поведоха първи в резултата за 0:1 в 17-тата минута. Играч на Безден беше изгонен с червен картон за удар без топка на противников играч. При този резултат завърши и първото полувреме. След подновяване на играта в 64-тата минута гостите покачиха за 0:2.

Домакините се втурнаха с всички сили напред и в 69-тата минута Васислав Димитров вкара за 1:2 след изпълнението на дузпа. В 82-тата минута стража на гостите беше изгонен и след изпълнението на пряк свободен удар отново Васислав Димитров беше точен за 2:2.

До края на мача Козаро натисна своя съперник със серия от атаки, за съжаление обаче всички удари бяха спасени и така мачът завърши при равен резултат 2:2