Децата и юношите на ФК“Балкан 1929″ с две победи

Децата на „Балкан 1929“ днес, 15 ноември, победиха отбора на „Левски“ (Елин Пелин). Голмайстор е Цветослав Кирилов, който бе прецизен, въпреки далечното разстояние. Отбеляаният гол на нашите бе във второто полувреме. Децата се представиха много добре, въпреки че са по-малки от възрастта, в която се състезават.

Юношите – старша възраст победиха отбора на „Рилски спортист“ (Самоков) с 2:1. Първото полувреме завърши с нулев резултат, като състезателите на „Балкан 1929“ имаха няколко опасности, които превъзмогнаха. Полувремето завърши без възможности за гол, като в неговия край Николай Миков уцели страничната греда. Така завърши първото полувреме. В началото на второто полувреме Йордан Дамянов центрира от ъглов удар и Мартин Корилов вкара за 1:0. Към 65-та минута Николай Миков направи удвои резултата с 2:0, със самостоятелен пробив и прехвърли вратаря. Десет минути преди края на мача обаче отборът на Самоков вкараха гол и срещата завърши с 2:1.