Мъжкият отбор на ВК „Етрополе“ започна полусезона с категорична победа

На 5-ти февруари, мъжкият отбор на ВК „Етрополе“ победи с категоричното 3:0 гейма (25:22, 25:20, 25:12)  тимът на ВК „Тетевен“. (25:22, 25:20, 25:12) в мач от осми кръг, изигран в зала „Чавдар“. Волейболистите на Мартин Йовчев бяха напълно доминиращия отбор до средата на първата част, след което бяха настигнати от съперника. В следващите минути играта продължи точка за точка, но етрополци отново поеха инициативата и спечелиха гейма.

Във втория гейм тетевенци поведоха (3:2 и 5:3), но не удържаха темпото и „червено-белите“ отново взеха водачеството и увеличиха аванса си. Третата част започна ударно за състезателите на Етрополе, които водеха с (6:1) и до края те доминираха напълно, спечелвайки чисто срещата. До момента етрополци имат 21 точки в актива си (7 победи, 1 загуба).