Ясни са всички съперници на Балкан във втората фаза на Деласпорт Балканска лига

Северномакедонският ТФТ и Ирони Нахария са последните два съперника на Балкан във втората фаза на Деласпорт Балканска лига.

Тази вечер ТФТ победи в Скопие Берое с 95-88 и по този начин завърши на четвърто място в група В.

Другият отбор в нашата група, който стана ясен тази вечер, е израелският Ирони Нахария. Тимът победи днес косовския Сигал Прищина с 83-74 и по този начин спечели група В.

Така групата на Балкан D вече изглежда така:

Ирони Нахария (Израел)

Макаби Хайфа (Израел)

Балкан (България)

ТФТ Скопие (Северна Македония)

Отборите ще играят всеки срещу всеки на разменено гостуване с изключение на тези, които са се срещали вече в първата фаза. Резултатите срещу Макаби Хайфа се запазват. Очаква се в следващите дни да стане ясне окончателната програма.

Победителите от двете групи C и D се класират директно за Файнъл 4, а вторият и третия ще играят четвъртфинал на разменено гостуване.

В петък, 18 февруари, Балкан приема Рилски спортист в дербито от последния кръг на НБЛ. Срещата е от 19:00 часа в „Арена Ботевград“.