Балкан претърпя поражение след неочакван голов обрат в Ихтиман

Балкан Ботевград загуби при гостуването си на Ботев Ихтиман с 3:5 в среща от третия кръг на Югозападната Трета лига. Двата отбора си размениха по едно полувреме с много голове, но накрая ликуваха домакините.

Александър Асенов откри резултата за гостите, Павел Петков удвои, а Калоян Бонев направи преднината на ботевградчани класическа до 15-ата минута. До края на полувремето домакините върнаха едно попадение, а Калоян Бонев можеше да увеличи преднината на Балкан, но направи фрапантен пропуск.

През втората част ролите се размениха и футболистите на Ботев Ихтиман вкараха четири безответни гола и стигнаха до успеха.

В следващия кръг Балкан е домакин на Рилски спортист Самоков в Ботевград от 18:00 часа.