Козаро загуби домакинството си на Правец

Мачът от първи кръг на ОГ София Запад между Козаро Ботевград и Правец завърши при резултат 1:3.

Домакините започнаха добре, повеждайки още в 10-тата минута след бърза атака и безкомпромисен завършващ удар на Светослав Косаков.

В 39-тата минута Милен Василев бе оставен непокрит при едно центриране и с шут от воле възстанови равенството. Две минути преди края на полувремето груба индивидуална грешка в защитата на Козаро доведе до втори гол на Милен Василев, с който правчани излязоха напред в резултата.

През второто полувреме падна само още един гол и той бе в актива на гостите. Точен в 48-та минута бе Цветелин Цаковски.

Във втория кръг Козаро гостува на Зенит в Лакатник, а Правец ще домакинства на Петърч.