Два сребърни и два бронзови медала спечелиха децата от Етрополския Таекуон-до клуб „Хуа-Ранг“

Шестият Национален детски турнир по Таекуон-до за Купа „Плевен“ се проведе на 7 октомври, събота, в Ученическата спортна школа – гр. Плевен.

Малките състезатели на Хуа-Ранг се състезаваха в три различни възрастови групи – 8-9 г., 10-11г. и 12-13 г. Те спечелиха 2 сребърни и 2 бронзови медала.

Сребърни медалистки са Ивиана Цолова при момичета 8-9 години в категория до 25 кг. и Ивайла Иванова при 10-11 годишните в категория над 50 кг.

Двата бронза спечелиха Златина Йорданова при момичета 8-9 г. 25 кг. и Валерия Петрова в категория до 30 кг.

Спортните предизвикателства за състезателите на Хуа-Ранг продължават. В края на месеца ще се проведе международен турнир в гр. Нови Сад, Сърбия, а през следващият месец ще е ежегодния международен турнир в Пловдив – България оупън.