ФК Скравена загуби домакинството си на Сините орли

Срещата от 9 кръг на ОГ София Изток между Скравена и Сините орли Своге завърши при резултат 2:6. За успеха на гостите точен на три пъти бе Бисер Стоянов, а Деян Борисов, Паоло Петков и Димитър Младенов добавиха по едно попадение.

Гостите победоха в 20-тата минута, а 9 по-късно Денис Цолев изравни от фаул. „Орлите” отново поведоха в 33-тата минута и отново последва изравняване. Точен за 2:2 бе Васил Василев в 38-мата минута. Все пак свогенци се оттеглиха на почивката с преднина, след като две минути преди нея вкараха трети гол.

През второто полувреме гостите вкараха още три гола за крайното 2:6.

За Скравена загубата е 9-та поредна. Сините орли пък си върнаха 3-тото място в класирането.

В следващия кръг, който ще е последен за годината скравенци ще гостуват на Ком в Годеч, а свогенци ще посрещнат Козаро Ботевград.