Скравена с втора поредна победа

Отборът на Скравена победи с 4:2 гостите от ФК Петърч в мач от 12 кръг на ОГ София Запад. Победата бе втора поредна за скравенци след като миналият кръг те взеха първи успех в мача им с Козаро.

В днешния мач резултата откриха гостите от костинбродско с гол в 28-та минута на Стилиян Иванов. Минута по-късно обаче Денис Цолев изравни с гол от фаул. В 41-та минута Цолев вкара второто си попадение, с което даде преднина на своя тим. Той се разписа от дузпа.

Почивката между двете полувремена дойде при резултат 2:1 за домакините.

В 52-та минута точен за 3:1 бе Любомир Цолев. Седем минути по-късно Денис Цолев оформи своя хеттрик в мача. В 64-тата минута Валентин Ванов оформих крайното 4:2.

В класирането Скравена все още е на последно място, но вече има 6 точки. Петърч са предпоследни с 10т.

Снимка: Фейсбук ФК Скравена