Балкан 1929 писа отличен на Локомотив Мездра

Нов успех за момчетата на Иван Редовски в третата контролна среща преди началото на новия сезон. Футболистите на Балкан 1929 победиха с 6:0 Локомотив Мездра на стадион “Христо Ботев”.

Още в първия си мач за зелените новото попълнение Петко Петков показа своята класа, вкара три гола и подаде за други два. Другото ново попълнение Георги Кременлиев също се разписа, а Кристиян Ковачев -Бебето добави два гола. Така двата отбора приключиха на почивката при резултат 6:0.

Второто полувреме наставникът Иван Редовски направи доста смени и пусна в игра и пет от юношите на клуба. През второто полувреме двата тима имаха своите възможности за гол, но резултатът остана 6:0.

В събота е следващата контролна среща срещу ФК Дреновец отново на стадион Христо Ботев в Ботевград от 11 часа.