Нова победа за “Балкан 1929”

Футболистите на “Балкан 1929” постигнаха четвъртата си победа в преди началото на сезона в Югозападната Трета лига.

На градския стадион “Христо Ботев” в Ботевград те спечелиха срещу ФК “Дреновец”с 2-1.

Домакините откриха резултата в 30-тата минута и бе дело на новото попълнение Петко Петков. Нападателят се разписа след отлично изпълнен ъглов удар от Кременлиев. Момчетата на Иван Редовски можеха да увеличат преднината си, но удари на Петков и Ковачев бяха спасени от вратаря на гостите, Михайлов нацели страничната греда.

През второто полувреме гостите се активизираха и успяха да изравнят в 75-тата минута, но по опасните положения отново бяха пред тяхната врата. Играчите на “Балкан 1929” логично стигнаха до победата чрез Михаил Михайлов, който реализира много красив гол.

Следващата проверка е срещу тима на ФК „Сливнишки герой“ в Ботевград на 22 юли от 18:00.