Балкан разби с лекота Велбъжд в Кюстендил, вкара 4 гола само за първото полувреме

Балкан (Ботевград) смачка с 4:1 при визитата си тима на Велбъжд (Кюстендил), като това стана в среща от 18-ия кръг на Югозападната Трета лига.

След успеха отборът на Иван Редовски е 10-и с актив от 22 точки и е само на пет пункта от първата седмица.

Новото попълнение на тима Калоян Бонев вкара първия и четвъртия гол за балканци, а второто попадение в срещата бе дело на Петър Василев с глава. Третият гол пък бе реализиран от Кристиан Ковачев – Бебето.

И четирите гола паднаха преди почивката.

„Радващо е, че решихме всичко в рамките на едно полувреме и така успяхме да запазим сили за следващия мач“, коментира треньорът на Балкан Иван Редовски.