Козаро Ботевград загуби в Годеч от Ком

Футболистите на Козаро Ботевград загубиха гостуването си на Ком Годеч. Срещата бе от 3 кръг на Областна група София Запад. Резултатът бе открит с гол от дузпа, а до края на първото полувреме домакините реализираха още едно попадение за 2:0.

През втората част Козаро успя да натисне съперника си и да организира няколко добри атаки, като при една от тях уцели гредата. До края на мача нови голове не паднаха.

В класирането Козаро остава на 8-мо място с 2 равенства и една загуба и актив от 2 точки, докато съперникът им е на 5-та позиция.

Следващата среща на ботевградския тим е на 3 октомври /неделя/ от 16:00 часа в Правец.