ОФК Правец с обрат над ФК Петърч

Отборът на ОФК Правец направи обрат до 2:1 и спечели мача и трите точки срещу ФК Петърч. Мачът бе от 6 кръг на Областна група София Запад и се игра в Правец.

Гостите поведоха с гол на Кристиян Борисов, с който се оттеглиха на почивката. През второто полувреме домакините се активизираха и успяха да стигнат до победата с два гола на Ивелин Данчев.

С победата Правец се изкачи с едно място и вече е 3-ти в класирането от където измести отборът на Сините орли Своге. Петърч остава на предпоследно място.

В следващия кръг Правец ще гостува на ФК Драгоман. Мачът е в събота – 23 октомври от 16:00 часа. Пътърч пък ще посрещне Зенит Церово в неделя също от 16:00ч.