Незаслужена загуба на Балкан в последния мач от сезона

Мач Балкан – Кюстендил Балкан (Ботевград) загуби от ФК Кюстендил с 1:2 в среща от 38-ия последен за сезона кръг на Югозападната Трета лига.

Домакините владееха инициативата през целия мач, но не успяха да реализират. Даниел Гогов откри за гостите, а в 76-ата минута удвоиха с гол, при който останаха съмнения за засада. Иначе състезателите на Иван Редовски имаха по-чистите положения- три греди и още куп възможности за гол. Здравко Атанасов върна интригата с гол след самостоятелен пробив. В последната минута отново Атанасов пропусна да изравни.

След тази среща футболистите на Балкан излизат във ваканция до четвърти юли, когато започва и подготовката за новия сезон в Югозападната Трета лига.