Правец с минимална победа над Сините орли

Срещата от 13 кръг на Областна група София запад – Правец – Сините орли Своге завърши при резултат 1:0 в полза на домакините.

Първото полувреме завърши без голове, въпреки че положения на липсваха и за двата отбора.

В началото на второто домакините вдигнаха темпото и направиха няколко добри атаки. Логично при една от тях падна и гол. Точен за 1:0 в 58-мата минута бе Ивайло Златев, който засече топката след центриране.

В 84-тата минута се стигна до грозни сцени. Играч на гостите фаулира грубо състезател на Правец, за което получи мигновен червен картон. В следващия момент друг играч на Сините орли връхлетя и блъсна при спряна игра свой съперник, за което по-късно получи жълт картон.