Скравена отстъпи на Сините орли в Своге

Мачът от 2-ри кръг в Областна футболна група София Запад Сините орли Своге – Скравена завърши при резултат 3:0.

Първият гол бе отбелязан в 65-тата минута от Паоло Петков, при който гостите изразиха силни претенции за засада. Три минути по-късно Бисер Стоянов направи резултата 2:0.

В 71-та минута Марин Данчев изпусна дузпа за Скравена. След това гостите направиха още два сериозни пропуска.

Последният гол падна в 90-тата минута, когато се разписа Николай Миланов.

Ето какво заяви треньорът на Скравена Цветан Барбушев след мача: „Искам да поздравя главния съдия и един от помощниците за отличното съдийство, но другия страничен, който си е от Своге просто се подигра за хубавия мач който направиха двата отбора. Адмирации и за любезните домакини, който предоставиха отлични условия за игра”.

В следващия кръг Скравена ще е домакин на Ком Годеч, а Сините орли ще гостуват на Козаро в Ботевград.