Възлова победа за Балкан 1929 в Дупница

Футболистите на “Балкан 1929” победиха с 1:0 “Марек” на стадион “Бончук” в среща на 6 ноември от 13-я кръг на Югозападната Трета лига. Мачът започна равностойно като и двата тима си размениха по едно положение. През второто полувреме гостите започнаха по активно и 53-тата минута Емил Колев реализира единственото попадение в срещата след като прати топката неспясаемо в левия ъгъл.

До края на срещата играчите от Ботевград можеха да удвоят преднината си, но стражът на домакините отрази опасен удар на Ковачев. Тази победа прати “Балкан 1929” на 11-та позиция с 12 точки.

Следващата среща е на 9 ноември от 14 часа срещу “Рилски спортист” Самоков на стадион “Христо Ботев” в Ботевград.