Ботевградчанинът Огнян Мирчев завоюва златен медал в категория до 63,5 кг – мъже на Държавното първенство по кикбокс

Между 3-ти и 5-ти юли се проведе първото след извънредното положение Държавно първенство по кикбокс, в стиловете К1 и фул контакт.

Състезанието се проведе в спортна зала „Васил Левски“ – град Пазарджик. Участие в него взеха над 200 участници.

Поредни титли завоюваха възпитаниците на Никола Николов, които спечелиха 4 медала – 2 златни в стил К1, един златен и 1 сребътен в стил фулконтакт.

Ботевградчанинът Огнян Мирчев завоюва златен медал в категория до 63,5 кг – мъже. На финал той победи категорично представител на СК Шуменска Крепост. Следващият златен медал в този стил, но при мъжете до 67 завоюва Йордан Димитров. В стил фул контакт златен медал до 71 кг при юношите младша възраст спечели Благовест Май, след победа над представител на СК „Стар Тийм“ гр. София. Сребърен медал при юношите младша възраст до 54 кг завоюва Иван Дамянов.

Следващите турнири са Републиканското в гр.Бургас през октомври , Световното първентство за кадети в Белград,Сърбия и Европейското първенство за мъже в Анталия, Турция през месец декември 202г.