Футболният “Балкан 1929” с победа над “Ботев” Ихтиман

Футболистите на “Балкан 1929” постигнаха пета победа в контролните срещи с 2:1 над “Ботев” Ихтиман.

На стадион “Христо Ботев” се получи здрав мач с много единоборства. Домакините подплатиха добрата си игра с гол в 30-тата минута. Негов автор стана Кристиян Ковачев – Бебето, който реализира дузпа, отсъдена за нарушение срещу Кременлиев.

През втората част ситуацията не се промени и Ангел Ангелов покачи резултата след много хубав гол. Малко след това гостите успяха да върнат едно попадение чрез Бахъров. До края на срещата резултатът остана непроменен. За “Балкан 1929” поради контузии мачът пропуснаха Петков, Колев, Бояджиев и Георгиев.

Последната контрола е в петък от 18 часа срещу “Левски” U19. Първенството в Югозападната Трета лига започва на 08.08.2020 г. срещу ФК”Велбъжд” Кюстендил от 18 часа на стадион “Христо Ботев”.