Чавдар и Балкан не се победиха в Етрополе

Чавдар (Етрополе) и Балкан (Ботевград) завършиха 1:1 в среща от 4-ия кръг на Югозападната Трета лига. Първото полувреме беше доста динамично, като и на двамата вратари се наложи да показват рефлекс. Домакините от Етрополе откриха резултата в 60-ата минута, когато Цветелин Цаковски се оказа сам пред опразнената врата и не сбърка. След този гол последва натиск на Балкан, но пропуски на Петков, Атанасов и Михайлов запазиха резултата същия. Традиционно домакините показаха доста груба игра, а ръководството им след всяко отсъждане на рефера искаше подробно обяснение. Логично гостите от Ботевград стигнаха до изравнителен гол чрез Петър Василев, който успя да се разпише в 82-ата минута на двубоя, след силен шут от границата на наказателното поле.
Следващата среща от шампионата е в събота от 17ч., когато Балкан приема Пирин Гоце Делчев на стадион “Христо Ботев”.