Балкан изпусна победата над Пирин (ГД)

На своя стадион “Христо Ботев” в Ботевград домакините завършиха 0:0 срещу тима от Гоце Делчев в среща от 5-ия кръг на Югозападната Трета лига. През първото полувреме играчите на Балкан доминираха на терена и изпуснаха няколко чисти положения чрез Петков, Ангелов и Атанасов.

Втората част футбол почти не се игра, защото гостите използваха всеки удобен момент, за да бавят играта и да симулират по терена, необезпокоявани от главния рефер Петър Григоров,постигнаха целта си и се добраха до точката.

Останалите резултати: Вихрен – Чавдар Етрополе 1-0, Оборище – Марек 3-1, Беласица – Кюстендил 1-0, Сливнишки герой – Банско 3-1, Надежда Доброславци – Рилски спортист 3-1, Велбъжд – Перун Кресна 1-0. Ботев Ихтиман – Левски Чепинци и Пирин Разлог – Гранит Владая играят днес. В следващия 6 кръг на 12 септември от 17 часа, Балкан гостува на Банско