С 1:1 завърши мачът между „Балкан 1929“ и „Ботев“ Ихтиман

В 12-ти кръг на Югозападна Трета лига футболистите на ФК“Балкан 1929“ се завърнаха у дома след равен резултат в мача, игран  с „Ботев“ Ихтиман. Срещата се състоя вчера на стадион „Христо Ботев“ в Ихтиман.

Първото попадение бе на домакините в 39-та минута. В 42-та минута Здравко Атанасов (капитан на „Балкан 1929‘) изравни. Второто полувреме завърши без нито един гол за двата отбора.

Във временното класиране Балкан е на 9-то място с 15 точки и голово съотношение 13-11.

Следващият 13-ти кръг ще се играе  в събота, 31 октомври, когато  „Балкан  1929“ е домакин и ще се изправи срещу  „Пирин“ Разлог. Мачът ще започне от 14.00 ч. на стадион „Христо Ботев“.

Снимка: Архив на Botevgrad.news