Вижте всички кандидати за депутати в 26-и МИР София-област

Ето всички кандидати за депутати в 26-и МИР София-област. Те ще се борят за 8 мандата.

2 – Политическа партия „РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО“

Радко Любенов Ханджиев
Димитър Стефанов Бояджиев

Минчо Петров Минчев
Болеслав Марков Павлов

Юлиана Йотова Йончовска
Стойчо Владимиров Симов
Цветан Петров Христов
Борис Игнатов Христов
Виктор Александров Кръстев
Христо Йотов Йотов


4 – Коалиция „ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ – НФСБ, БДС „РАДИКАЛИ“ и БНДС „ЦЕЛОКУПНА БЪЛГАРИЯ“


Елица Веселинова Идакиева
Венцислав Ангелов Тоцев
Николай Венков Николов
Ангел Костадинов Ангелов
Георги Петров Поповски
Георги Иванов Петков
Александрина Стефанова Димитрова
Дамянка Петева Гетова-Спасова
Петър Христов Атанасов
Илиян Илиев Йорданов


5 – Политическа партия „ВЪЗРАЖДАНЕ“


Александър Димитров Арангелов
Соня Стефанова Гарчева
Ангел Николаев Славчев
Георги Димитров Прасков
Биляна Петрова Давидкова
Десислава Данаилова Тодоровска
Стойчо Георгиев Анчин
Петър Костадинов Петров
Тодор Стоянов Гроздев
Дариан Емилов Петров


7 – Коалиция „НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“


Любомир Методиев Методиев

Драгомир Любомиров Каменов
Евелина Емилова Манолова
Яница Георгиева ИвановаБотевград
Васил Радомиров Габеров

Марио Стефанов Сарафов
Лорета Ивова Малинова
Иван Пламенов Панов

8 – „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“

Валери Василев Венков
Деница Стоянова Найденова
Виктор Стефанов Вътев
Виктор Аргиров Божиков


10 – „Българска Социалдемокрация – Евролевица“


Радослав Йорданов Радославов
Вълчо Стоянов Стаменовски-Ботевград
Николай Петров Минков
Йордан Маринов Узунов-Ботевград
Петя Ивайлова Стоянова
Калина Богданова Томова
Кристина Валентива Иванова

11 – ПП „Атака“

Петър Георгиев Петров
Петър Николаев Дучев

Маргарита Николова Цанова
Иван Георгиев Луджов

13 – Партия „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“

Валентин Давидков Соколов
Евгени Димитров Чече
Нели Николаева Лафчийска
Росица Илиева Гефен

14 – „ГЛАС НАРОДЕН“

Славчо Цветанов Сайков
Борил Юлиев Иванов
Галя Николаева Кърнева
Силвия Пламенова Костова

17 – „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

Цветан Иванов Енчев
Петър Пандушев Чобанов
Веселина Иванова Радославова
Кристина Цветанова Александрова
Любомир Огнянов Апостолов
Ивелина Дойчева Чотова
Павлин Иванов Марков-Ботевград
Халит Осман Сарач
Яко Бобев Банчев
Росица Дейстанова Стефанова
Сандо Стефанов Захариев

20 – Партия „ПРАВОТО“

Костадин Недев Господинов

21 – „ВМРО-БНД“

Богомил Емилов Бранков
Николай Андреев Борисов
Георги Христов Николчов
Борил Валентинов КаракановЕтрополе
Диана Михайлова Стоянчова
Дамян Стефанов Маноилов
Георги Стефанов Георгиев-Врачеш
Стоян Динчев Павлов

Юлиан Кръстев Ангелов

22 – ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“

Магдалена Ивова Павлова
Невена Стойкова Ценкова
Васил Петров Ников

23 – „ВОЛЯ“

Биляна Василева Маринова
Светослава Илиева Терзиянова-Михайлова
Габриела Ростиславова Негенцова
Евгения Миткова Генкова

Мария Георгиева Коприварова
Ася Михайлова Лазова
Гергана Борисова Алексиева
Красимира Маринова Шабанова


24 – „ИМА ТАКЪВ НАРОД“

Андрей Иванов Чорбанов
Паунита Михайлова Петрова
Никола Христов Кръстев
Венцислав Михайлов Асенов

Цветанка Игнатова Войнова
Георги Иванов Иванов-Ботевград

Мартин Емилов Методиев
Румен Владимиров Лафчийски
Иван Димитров Иванов
Паолина Николаева Вецева-Добрева
Борислав Атанасов Топалов

25 – Коалиция „Продължаваме промяната“

Александър Димитров Дунчев

Юрий Олегов Козлов
Лулчо Станиславов Георгиев-Ботевград
Ана-Мария Михаилова Вълканова
Радостина Александрова Ценова
Иван Николаев Генчев
Искрен Николаев Митев

Милен Манев Манев

26 – Политическа партия „МИР“

Йонко Цветолюбов Ненчев-Ботевград

Цветан Стаменов Македонски
Ивайло Петров Модев
Александър Пламенов Лазаров
Александър Коцев Колев
Росен Борисов Гавранов
Венцислав Ангелов Иванов
Светлин Минков Колев
Латинка Крумова Георгиева
Радина Ангелова Радковска

27 – ПП „Благоденствие – Обединение – Градивност“

Галин Георгиев Кърцов
Антон Олег Лашев
Симеон Христов Стойков
Сашко Тодоров Минев
Стоян Иванов Лозанов
Драгомир Траянов Иванов

28 – ПП „БНС – НОВА ДЕМОКРАЦИЯ”

Петър Христов Виденов
Илиян Симеонов Симеонов
Любомир Красимиров Найденов
Светослав Огнянов Панайотов
Евтим Цветков Димитров
Антоанета Петрова Гановска
Сийка Панайотова Димитрова
Гергана Димитрова Попова

Марио Цанков Филев
Савина Веселинова Луканова

Марина Орфей Малчева

29 – ПП „Пряка демокрация”

Петър Николаев Клисаров
Борис Цочев Цанков

30 – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ

Божидар Пламенов Божанов
Яна Веселинова Тодоранова
Васил Петров Зашкев
Тома Ангелов Здравков
Николай Янков Сиджимов
Цветелина Вельова Вельова
Кристина Николаева Касабова-Ботевград
Велислав Димитров Йотов
Радослав Борисов Костадинов
Йонко Димитров Димитров
Недялко Симеонов Пешев
Елена Станьова Чумпова

31- „ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ!“

Данаил Валериев Георгиев
Пламен Момчилов Деянов
Венцислав Петров Димитров
Трифон Стефанов Трифонов -Правец

Милчо Иванов ВладимировВрачеш
Ива Ценова Галева
Борислав Емилов Ботев
Емил Маринов Лесев
Валентина Димитрова Станкова
Емануил Борисов Христов
Пламен Маринов РалчевБотевград
Надежда Минчева Чорбанова
Пенка Димитрова Георгиева-Бабачева
Боряна Стефанова Петкова

Марияна Георгиева Георгиева
Елена Христова Герасимова

32 – Коалиция ГЕРБ-СДС

Младен Найденов Маринов
Николина Панайотова Ангелкова
Дамян Русинов Маринов-Ботевград

Миглена Благоева Георгиева
Валентин Мирчов Милушев
Йоан Пламенов Димитров
Кристина Георгиева Йорданова
Николай Асенов Николов

Юлиян Атанасов Леков
Денис Ефтимов Величков

Цветан Емилов Сичанов
Йорданка Владимирова Бичева

Мария Тодорова Джонгова

Мария Любенова Стоичкова-Денкова
Йоана Георгиева Рашкова
Борислав Георгиев Борисов

33 – Коалиция „БСП за БЪЛГАРИЯ“

ИВАН ИВАЙЛОВ ЧЕНЧЕВ

МИХАИЛ ВАСИЛЕВ МИХАЙЛОВ
ВЛАДИМИР ГЕОРГИЕВ МАРКОВ
ДАНИЕЛА СТАНИМИРОВА ДАШЕВА

МАРТИН ДИМИТРОВ ПАНДЕЗОВ
ХРИСТО ПЕТКОВ ЯКИМОВ-БОТЕВГРАД
ТОДОР САВОВ ПАНЧЕВ
НИКОЛАЙ ВАЛЕРИЕВ ЙОТОВ
ХРИСТИНА ГЕОРГИЕВА ХРИСТОВА
ВАЛЕНТИНА ПЕПОВА РИЧАНЕК-БОТЕВГРАД
РУМЕН БОРИСОВ ТОДОРОВ
ВАЛЯ СТЕФАНОВА АРСОВА
ЗОРНИЦА ТРИФОНОВА ВАСИЛЕВА
РАЛИЦА НИКОДИМОВА КИРИЛОВА
ИВАНЕЛА ДЕНЧЕВА СИРАКОВА
КИРИЛ РАДЕВ НЕДЕВ

34 – ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

Лало Георгиев Кирилов-Пирдоп
Иван Велков Болчев

35 – „Партия на зелените”

Васко Райчинов Йотов
Асен Николов Караманчев
Петър Димитров Илчов
Ивелина Васкова Йотова
Върбан Маринов Вутов
Димитър Стоянов Вълков

Мариян Васков Йотов
Евгени Иванов Ганчовски
Калоян Борисов Йолов

36 – ПП „Бригада”

Милийо Драганов Милев
Даниела Валентинова Пенева

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

error: