Козаро Ботевград и Зенит Церово не се победиха /СНИМКИ/

Двубоят за 4-тото място в Областна група София Запад между Козаро Ботевград и Зенит Церово завърши наравно 1:1. По този начин никой от двата тима не взе преднина в класирането. Церовци обаче са с мач по-малко от Козаро, който в следващия кръг ще почива.

На помощния терен в Ботевград двата отбора направиха здрав мач с доста единоборства.

Резултата бе открит от домакините в 39-тата минута с гол на Анатоли Димитров, който се разписа след асистенция на Валери Захариев. Преднината им се запази до 86-тата минута когато Георги Милчов изравни за 1:1.

Интересен факт е, че двата отбора изпуснаха по една дузпа и то в рамките само на една минута.

Следващата среща на Козаро ще бъде чак на 14 април при гостуване в Петърч.