Балкан с тежка загуба от втория отбор на Левски в София

Левски II победи Балкан (Ботевград) с 4:0 на едно от помощните игрища на “Герена” в среща от 13-ия кръг на Югозападната Трета лига. След този мач домакините събраха 16 точки в актива си, докато „зелените“ изпуснаха “златен” шанс да запазят добрата си инерция.

Тимът на Иван Редовски е с 22 пункта в таблицата.

Резултатът в този мач бе открит в 11-ата минута от Борислав Рупанов, който бе намерен в наказателното поле и с премерен удар реализира.

До почивката повече попадения нямаше.

В 54-ата минута Рупанов вкара и втория си гол, след като засече с глава центриране на Виктор Любенов.

В 68-ата минута домакините утроиха от дузпа. Георги Атанасов би, стражът на гостите спаси, но при добавката десетката на “сините” не сгреши и си поправи неточността.

За крайното 4:0 точен бе Калоян Петков, който бе изведен сам срещу вратаря и го преодоля, за да вкара в опразнената врата.

Източник: footbal24.bg