Равенство между Балкан и Славия II в контрола

1:1 приключи приятелската среща в Ботевград между Балкан и дубъла на столичния Славия. В срещата преобладаваха силовите единоборства, а двата тима си разделиха по едно полувреме.

Столичани имаха превес през първото полувреме, когато Васил Казълджиев реализира за 0:1. След почивката инициативата бе за състезателите на Иван Редовски, които в края на мача получиха право да изпълнят дузпа за игра с ръка на футболист на белите. Александър Георгиев превърна дузпата в гол и оформи крайното 1:1.

В мача участие не взеха Павел Петков, Здравко Атанасов и Дейвид Йорданов. Радващото е, че своите първи минути на терена изиграха и юношите от школата на Балкан.

Следващата контрола на ботевградския тим е в сряда (07.02) срещу Локомотив Мездра.