ОФК Правец стартира контролите с победа над Железница

ОФК Правец победи с 3:0 ФК Железница в първата си контрола от пролетната подготовка. Срещата се игра на градския стадион в Правец и въпреки отсъствието на голмайстора на отбора – Цветелин Цаковски и още няколко момчета, премина под диктовката на домакините.

Още в самото начало правчани натиснаха опонента си в неговата половина и голът не закъсня. Точен в 10-тата минута бе Ивайло Златев – „Терминатарът”. Той се разписа след самостоятелен пробив. Последваха още куп положения пред вратата на Железница, след които логичното се случи и с далечен изстрел на Марян Маринов резултатът стана 2:0. Така завърши първото полувреме.

През втората част треньорът на домакините направи много промени в състава си, но въпреки това момчета се справиха и вкараха трети гол. Точен за втори път бе Ивайло Златев.

Треньорът на Правец – Христо Христов остана много доволен от старанието на всички момчета взели участие в мача.

Следващата проверка на Правец е срещу Левски – Раковски в София.