Класика за Балкан в Доброславци

Футболистите на Балкан победиха с 3:0 Надежда като гост в мач от IV кръг в Югозападната Трета лига. Така състезателите на Иван Редовски записаха четвърти пореден успех от началото на сезона.

След вихрено начало гостите от Ботевград отриха рано след бърза атака и гол на Калоян Бонев. След попадението натискът на гостите продължи, но мерникът изневери на Николай Цветков и Петър Василев. През втората част събитията отново се развиваха главно пред вратата на домакините. Така логично Кристиян Ковачев, направи 2-0, а крайното 3-0 оформи Николай Цветков – Демона след точно изпълнена дузпа.

В следващия V кръг Балкан приема новака ОФК Костинброд в събота от 18.00 ч. на стадион „Христо Ботев“.