Балкан изгуби от Спартак (Плевен) в приятелска среща

Спартак (Плевен) се наложи с 2:0 над Балкан в приятелска среща, играна в Ботевград. Заслужен успех за гостите, които доминираха през целия двубой. Преслав Антонов реализира и двата гола. Той откри резултата в 17-ата минута след пас на Кристиян Иванов. Десетина минути след почивката, голмайстора получи топката на фланга, финтира съперник и с шут по диагонала направи 2:0.

Антонов можеше да реализира хеттрик, но пропусна сам срещу вратаря през втората част. Бразилецът Клаубер и Кристиян Иванов пропиляха другите голови възможности за плевенчани. Кристиян Ковачев пък насочи топката с глава извън вратата, при единствения шанс за домакините.

Източник: sportal.bg