ФК Балкан на върха след нова победа

Тимът на Иван Редовски надви с 1:0 Гранит (Владая) в домакинството си от междинния 11-и кръг в Югозападната Трета лига.

Единственото попадение реализира Николай Цветков -Демона в 25-тата минута след отличен пас на Йордан Апостолов. Домакините доминираха през цялата среща, но пропуски на Калоян Бонев, Здравко Атанасов и Николай Цветков лишиха отбора от по резултатна победа. В 30-ата минута Кристиян Фурнаджиев от гостите беше изгонен за грубо нарушение срещу Калоян Бонев, който излизаше на скорост сам срещу вратаря.

През втората част ситуацията не се промени Балкан нападаше, а Гранит се бранеше и въпреки опасните атаки двубоят завърши само 1:0.

В следващата среща зелените от Ботевград гостуват на Беласица в Петрич. Срещата е в събота от 16часа на стадион “Цар Самуил”.