Козаро Ботевград загуби гостуването си на ФК Драгоман

В единствения съботен мач от 5 кръг на Областна група София Запад домакините от ФК Драгоман се наложиха с 4:1 над Козаро Ботевград. Двубоят се игра при непрестанен дъжд, на терен в лошо състояние, на който липсва тревно покритие на много места. Първият гол падна в 15-тата минута и бе дело на нигериецът Пол Отофе. 2:0 направи капитанът на Драгоман Ангел Нацков, след центриране от фаул. До края на полувремето играта бе равностойна, но домакините се оттеглиха с два гола преднина.

В 50 минута резултатът стана класически след прехвърлящ удара на Съни Икиде.  Козаро успя да намали с гол на Алексей Степанов, който реализира след далечен удар. Крайното 4:1 оформи Ангел Димитров.

След този кръг Драгоман вече е с 12 точки, а Козаро остава с 5. Следващата среща на ботевградския тим е гостуване на Спортист Драговищица идната неделя /17 октомври/ от 11:00ч.