Спортист Драговищица и Козаро Ботевград направиха равен

Козаро Ботивград взе точка от гостуването си на Спортист Драговищица. Мачът от 6 кръг на Областна група София Запада се игра преди обяд в неделния ден.  Срещата започна равностойно, но след грешка в защитата,  домакини те поведоха с гол на Илиян Георгиев в 9-тата минута. След попадението гостите вдигнаха оборотите и логично изравниха. Точен за 1:1 в 31-вата минута бе Любомир Кирилов, който се разписа с прехвърлящ удар.

Второто полувреме започна с домакински натиск, който бързо бе париран и отново Козаро взе инициативата в мача. Гостите направиха куп пропуск, като най-чистото положение бе дело на Мартин Методиев. Той не успя да се разпише след като една избита от вратаря топка попадна в него.

В класирането Козаро е на 7-мо място с 6 точки. На позиция зад него остава Спортист Драговищица, който има 4 точки.

Идният уикенд, в неделя от 16:00 часа „козлите” приемат Спортист 2 Своге в Правец. По същото време Спортист Драговищица ще гостува на Сините орли в Своге.