Чавдар Етрополе разгроми Вихрен Сандански

Футболистите на Чавдар Етрополе спечелиха с 5:0 гостуването си от 15 кръг на Югозападна Трета лига на Вихрен в Сандански. Тон за победата даде капитанът на червените Николай Иванов, който откри резултата още в 10-тата минута.  В 33-тата минута Николай Ботев проби от дясно и намери оставеният непокрит Николай Иванов, който се разписа за втори път и направи резултата 2:0. Минута преди края на първата част Ергин центрира от ляво към Николай Ботев, който покачи на 3:0.

В 65-тата минута Николай Иванов реализира своя хеттрик след самостоятелен пробив и хубав удар в горната сглобка на вратата на Вихрен. Последното пето попадение реализира Йоан Маринов след пас на Николай Ботев.

С победата етрополци запазват 6-тата си позиция в класирането, като вече имат 27 точки.

В следващия кръг Чавдар приема ФК Кюстендил. Мачът е в събота – 6 ноември от 14:00 часа. По същото време Вихрен пък ще гостува на Гранит Владая.