Правец с класическа победа над дубъла на Спортист Своге

ОФК Правец победи с 3:0 като гост Спортист Своге 2. Мач бе от 9 кръг на Областна група София Запад. Резултата откри Дилян Петров в  37-та минута. В 55-тата минута  водачът при голмайсторите Цветелин Цаковски прекъсна головата си суша и покачи на 2:0. В 76-таата минута Цаковски вкара втория си гол в мача, с който оформи крайното 3:0.

Две минути преди края, играчът на домакините, Христо Маринов получи втори жълт и съответно червен картон.

Следващата седмица кръг няма да има заради провеждането на изборите. При евентуален балотаж, кръг няма да има и по следващата седмица. За сега по програма на Правец предстои гостуване на 28 ноември от 11:00 часа на Спортист Драговищица.