Осем депутати в 48-то Народно събрание от Софийска област

Централната избирателна комисия (ЦИК) обяви поименно избраните 240 народни представители в 48-ото Народно събрание, което президентът Румен Радев се очаква да свика

. От 26 МИР София-област са избрани 8 народни представители, както следва:

Младен Найденов Маринов – ГЕРБ-СДС       
Валентин Мирчов Милушев – ГЕРБ-СДС       
Марин Василев Маринов – ГЕРБ-СДС   

Петър Пандушев Чобанов – Движение за права и свободи   

Александър Димитров Дунчев – „Продължаваме Промяната“                
Александър Димитров Арангелов – „Възраждане“    
Иван Ивайлов Ченчев – „БСП за България“

Гален Симеонов Монев – „Български възход“  
  

Вижте пълния списък с народните представители:

Благоевград

Делян Славчев Пеевски – Движение за права и свободи 
Елхан Мехмедов Кълков – Движение за права и свободи 
Андрей Атанасов Гюров – „Продължаваме Промяната“
Владимир Славев Табутов – „Продължаваме Промяната“
Цвета Валентинова Рангелова – „Възраждане“ 
Надежда Данаилова Самарджиева – „Български възход“ 
Росен Димитров Желязков – ГЕРБ-СДС       
Стефан Апостолов Апостолов – ГЕРБ-СДС        
Костадин Томов Стойков – ГЕРБ-СДС           
Георги Иванов Георгиев  – ГЕРБ-СДС    
Богдан Емилов Боцев – „БСП за България“ 

Бургас

Севим Исмаил Али – Движение за права и свободи 
Ешереф Кязим Ешереф – Движение за права и свободи 
Константин Живков Бачийски – „Продължаваме Промяната“ 
Христо Симеонов Симеонов – „Продължаваме Промяната“ 
Богомил Иванов Петков – „Продължаваме Промяната“ 
Цончо Томов Ганев – „Възраждане“ 
Борис Димитров Аладжов – „Възраждане“      
Виолета Колева Комитова – „Български възход“ 
Жечо Дончев Станков – ГЕРБ-СДС          
Любен Любенов Дилов – ГЕРБ-СДС
Галя Стоянова Желязкова – ГЕРБ-СДС       
Андрей Стоянов Рунчев – ГЕРБ-СДС
Димитър Георгиев Найденов – „Демократична България – обединение“ 
Петър Георгиев Кънев – „БСП за България“ 

Варна

Ерджан Себайтин Ебатин – Движение за права и свободи 
Даниел Максим Лорер – „Продължаваме Промяната“
Калоян Тонев Икономов – „Продължаваме Промяната“
Антон Йорданов Тонев – „Продължаваме Промяната“
Снежана Великова Апостолова – „Продължаваме Промяната“
Николай Кръстев Костадинов – „Възраждане“ 
Юлиян Каменов Губатов – „Възраждане“
Александър Георгиев Николов – „Български възход“ 
Даниел Павлов Митов – ГЕРБ-СДС
Славена Димитрова Точева – ГЕРБ-СДС   
Красен Кирилов Кралев – ГЕРБ-СДС   
Павел Алексеев Христов – ГЕРБ-СДС           
Бранимир Николаев Балачев – ГЕРБ-СДС           
Атанас Петров Атанасов – „Демократична България – обединение“ 
Борислав Гуцанов Гуцанов – „БСП за България“ 

Велико Търново 

Йордан Кирилов Цонев – Движение за права и свободи
Йордан Ивов Терзийски – „Продължаваме Промяната“          
Милен Илиев Матеев – „Продължаваме Промяната“         
Станислав Добринов Стоянов – „Възраждане“ 
Костадин Георгиев Ангелов – ГЕРБ-СДС           
Димитър Стойков Николов – ГЕРБ-СДС       
Людмила Николаева Илиева – „Демократична България – обединение“     
Явор Руменов Божанков – „БСП за България“ 

Видин

Димитър Иванов Аврамов – Движение за права и свободи
Иво Георгиев Атанасов – „Продължаваме Промяната“                      
Росица Любенова Кирова – ГЕРБ-СДС           
Любен Иванов Иванов – „Демократична България – обединение“          

Враца

Цветан Иванов Енчев – Движение за права и свободи
Деница Димитрова Симеонова – „Продължаваме Промяната“
Ивайло Василев Папов – „Възраждане“ 
Петя Цветанова Аврамова – ГЕРБ-СДС                   
Мартин Николаев Харизанов – ГЕРБ-СДС                       
Атанас Зафиров Зафиров – „БСП за България“         

Габрово

Юсеин Хасанов Вейселов – Движение за права и свободи    
Радостин Петев Василев – „Продължаваме Промяната“
Даниел Петров Петров – „Възраждане“  
Томислав Пейков Дончев – ГЕРБ-СДС

Добрич 

Ертен Белгинова Анисова – Движение за права и свободи            
Йорданка Яникова Костадинова – „Продължаваме Промяната“
Константина Венциславова Петрова – „Възраждане“    
Деница Евгениева Сачева – ГЕРБ-СДС
Албена Симеонова Върбанова – „Демократична България – обединение“         
Мая Йорданова Димитрова – „БСП за България“   

Кърджали

Мукаддес Юсуф Налбант – Движение за права и свободи      
Юзкан Байрам – Движение за права и свободи  
Адлен Шукри Шевкед – Движение за права и свободи       
Павлин Павлов Кръстев – Движение за права и свободи  
Григор Александров Захариев – „Български възход“

Кюстендил 

Георги Николаев Стамов – „Продължаваме Промяната“
Христо Богомилов Терзийски – ГЕРБ-СДС
Николай Димитров Табаков – „Демократична България – обединение“
Бойко Любомиров Клечков – „БСП за България“      

Ловеч

Станислав Димитров Анастасов – Движение за права и свободи  
Искрен Цветославов Арабаджиев – „Продължаваме Промяната“     
Николай Нанков Нанков – ГЕРБ-СДС
Георг Даниелов Георгиев – ГЕРБ-СДС      
Вяра Емилова Йорданова – „БСП за България“ 

Монтана

Надя Йорданова Петрова – Движение за права и свободи                
Инна Владимирова Иванова – „Продължаваме Промяната“                       
Петър Николаев Петров – „Възраждане“ 
Ирена Методиева Димова – ГЕРБ-СДС                       
Ирена Тодорова Анастасова – „БСП за България“          

Пазарджик 

Небие Исмет Кабак – Движение за права и свободи            
Осман Акчай Мурадов – Движение за права и свободи     
Ивайло Валентинов Шотев – „Продължаваме Промяната“    
Петър Николаев Куленски – „Продължаваме Промяната“    
Десислава Илиева Георгиева – „Възраждане“ 
Екатерина Спасова Гечева-Захариева – ГЕРБ-СДС    
Стефан Неделчев Мирев – ГЕРБ-СДС
Димитър Иванов Гечев – ГЕРБ-СДС 
Драгомир Велков Стойнев – „БСП за България“  

Перник

Бойко Илиев Рашков – „Продължаваме Промяната“         
Димо Георгиев Дренчев – „Възраждане“  
Кирил Миланов Ананиев – ГЕРБ-СДС 
Христина Иванова Георгиева – ГЕРБ-СДС 

Плевен

Марио Киров Рангелов – Движение за права и свободи 
Иван Маркос Христанов – „Продължаваме Промяната“
Иван Косев Манев – „Продължаваме Промяната“ 
Ивелин Първанов Първанов – „Възраждане“          
Пламен Тачев Петров – ГЕРБ-СДС          
Деница Пламенова Николова – ГЕРБ-СДС           
Стоян Александров Михалев – „Демократична България – обединение“ 
Румен Василев Гечев – „БСП за България“         
Илиян Славейков Йончев – „БСП за България“  

Пловдив          

Танер Мехмед Али – Движение за права и свободи  
Никола Георгиев Минчев – „Продължаваме Промяната“       
Христо Йорданов Даскалов – „Продължаваме Промяната“            
Венцислава Милчова Любенова – „Продължаваме Промяната“  
Ангел Жеков Георгиев – „Възраждане“  
Лилия Недкова Недева – „Български възход“ 
Стефан Иванов Шилев – ГЕРБ-СДС          
Вежди Летиф Рашидов – ГЕРБ-СДС          
Радомир Петров Чолаков – ГЕРБ-СДС           
Христо Любомиров Иванов – „Демократична България – обединение“        
Иван Богомилов Петков – „БСП за България“  

Пловдив-област

Рамадан Байрам Аталай – „Движение за права и свободи – ДПС“
Росен Добрев Костурков – „Продължаваме Промяната“
Стою Теодоров Стоев – „Продължаваме Промяната“
Стоян Николов Таслаков – „Възраждане“      
Румен Маринов Йончев – „Български възход“  
Десислава Цветанчова Трифонова – ГЕРБ-СДС                 
Младен Николов Шишков – ГЕРБ-СДС               
Иван Йовков Червенков – ГЕРБ-СДС               
Йордан Яворов Иванов – „Демократична България – обединение“       
Веска Маринова Ненчева – „БСП за България“          
Манол Трифонов Генов  – „БСП за България“  

Разград 

Ахмед Реджебов Ахмедов – Движение за права и свободи    
Ихсан Халил Хаккъ – Движение за права и свободи             
Гюнай Хюсмен Хюсмен – ГЕРБ-СДС     
Ивайло Николаев Мирчев – „Демократична България – обединение“            

Русе

Ализан Нихат Яхова – Движение за права и свободи        
Рена Енчева Стефанова – „Продължаваме Промяната“           
Димитър Данаилов Недялков – „Продължаваме Промяната“        
Златан Стоянов Златанов – „Български възход“     
Десислава Вълчева Атанасова – ГЕРБ-СДС                
Драгомир Дамянов Драганов – ГЕРБ-СДС                      
Иван Белчев Белчев – „Демократична България – обединение“   
Иван Валентинов Иванов – „БСП за България“          

Силистра

Джевдет Ибрям Чакъров – Движение за права и свободи 
Гюнер Нихат Ахмед – Движение за права и свободи 
Стоян Иванов Георгиев – „Продължаваме Промяната“ 
Ивелин Статев Иванов – ГЕРБ-СДС

Сливен 

Хатидже Мехмедова Георгиева – Движение за права и свободи  
Татяна Славова Султанова-Сивева – „Продължаваме Промяната“            
Климент Пламенов Шопов – „Български възход“  
Десислава Жекова Танева – ГЕРБ-СДС       
Мария Щерева Белова – ГЕРБ-СДС
Деян Цанков Дечев – „БСП за България“  

Смолян

Хайри Реджебов Садъков – Движение за права и свободи    
Анджей Веселинов Джандев – Движение за права и свободи     
Михал Григоров Камбарев – „Продължаваме Промяната“   
Красимир Митков Събев – ГЕРБ-СДС

23 МИР София

Настимир Ананиев Ананиев – „Продължаваме Промяната“                        
Васил Христов Пандов – „Продължаваме Промяната“               
Венко Николов Сабрутев – „Продължаваме Промяната“                   
Васил Стефанов Стефанов – „Продължаваме Промяната“                
Искрен Николаев Митев – „Продължаваме Промяната“                       
Николай Георгиев Дренчев – „Възраждане“          
Маргарита Атанасова Генчева – „Възраждане“           
Даниела Станимирова Дашева – „Български възход“  
Румен Димитров Христов – ГЕРБ-СДС           
Александър Руменов Ненков – ГЕРБ-СДС           
Николай Нидал Алгафари – ГЕРБ-СДС           
Александър Койчев Иванов – ГЕРБ-СДС   
Надежда Георгиева Йорданова – „Демократична България – обединение“     
Божидар Пламенов Божанов – „Демократична България – обединение“     
Елисавета Димитрова Белобрадова – „Демократична България – обединение“   
Христо Танчев Проданов – „БСП за България“          

24 МИР София

Кирил Петков Петков – „Продължаваме Промяната“      
Петър Георгиев Петров – „Продължаваме Промяната“           
Андрей Иванов Цеков – „Продължаваме Промяната“      
Георги Станчев Георгиев – „Продължаваме Промяната“    
Ивайло Георгиев Чорбов – „Възраждане“      
Стефан Динчев Янев – „Български възход“            
Тома Любомиров Биков – ГЕРБ-СДС                  
Рая Назар Назарян – ГЕРБ-СДС                 
Евгения Бисерова Алексиева – ГЕРБ-СДС               
Мартин Димитров Димитров  – „Демократична България – обединение“    
Кремена Миленова Кунева  – „Демократична България – обединение“       
Георги Страхилов Свиленски – „БСП за България“                    

25 МИР София

Корнелия Петрова Нинова – „БСП за България“       
Христо Христов Петров – „Продължаваме Промяната“           
Калина Бориславова Константинова – „Продължаваме Промяната“      
Венеция Огнянова Нецова-Ангова – „Продължаваме Промяната“    
Цветелина Калинова Симеонова-Заркин – „Продължаваме Промяната“ 
Костадин Тодоров Костадинов – „Възраждане“           
Иво Георгиев Русчев – „Възраждане“     
Георги Атанасов Самандов – „Български възход“             
Христо Георгиев Гаджев – ГЕРБ-СДС           
Анна Василева Александрова – ГЕРБ-СДС        
Лъчезар Богомилов Иванов – ГЕРБ-СДС   
Петър Николаев Николов – ГЕРБ-СДС           
Владислав Панчев Панев – „Демократична България – обединение“            
Александър Димитров Симидчиев – „Демократична България – обединение“   

Стара Загора

Халил Реджепов Летифов – Движение за права и свободи   
Радослав Стефанов Рибарски – „Продължаваме Промяната“   
Радослав Красенов Василев – „Продължаваме Промяната“        
Искра Михайлова Михайлова – „Възраждане“      
Димитър Пламенов Пашев – „Възраждане“     
Николай Димитров Благоев – „Български възход“     
Красимир Георгиев Вълчев – ГЕРБ-СДС   
Маноил Минчев Манев – ГЕРБ-СДС          
Илиана Петкова Жекова – ГЕРБ-СДС   
Атанас Владиславов Славов – „Демократична България – обединение“             
Георги Янчев Гьоков – „БСП за България“  

Търговище 

Джейхан Хасанов Ибрямов – Движение за права и свободи 
Имрен Исметова Мехмедова – Движение за права и свободи         
Теменужка Петрова Петкова – ГЕРБ-СДС
Илина Симеонова Мутафчиева – „Демократична България – обединение“         

Хасково

Сезгин Юсеин Мехмед – Движение за права и свободи 
Асен Васков Василев – „Продължаваме Промяната“      
Веселин Жеков Недев – „Продължаваме Промяната“      
Георги Николаев Георгиев – „Възраждане“              
Тихомир Недев Георгиев – „Български възход“        
Делян Александров Добрев – ГЕРБ-СДС   
Георги Тенев Станков – ГЕРБ-СДС      
Смиляна Николова Нитова-Кръстева – „БСП за България“  

Шумен

Мустафа Сали Карадайъ – Движение за права и свободи       
Хамид Бари Хамид – Движение за права и свободи   
Николай Денков Денков – „Продължаваме Промяната“  
Илтер Бейзатов Садъков – ГЕРБ-СДС                       
Ралица Тодорова Ангелова – ГЕРБ-СДС              
Иван Валентинов Ганчев – „БСП за България“  

Ямбол   

Мирослав Николаев Иванов – „Продължаваме Промяната“                        
Никола Ангелов Димитров – „Възраждане“              
Димитър Ангелов Иванов – ГЕРБ-СДС                       
Кристиан Иванов Вигенин – „БСП за България“ .

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *