Трето реми за Балкан в контролите

Балкан и Бдин Видин завършиха 2:2 в приятелска среща, играна помощното игрище с изкуствена настилка в Ботевград.
Александър Соколов откри необезпокояван с удар от разстояние. Домакините обаче изравниха още в следващата атака чрез Павел Петков, който реализира красиво попадение. Към края на полувремето футболистите на бившия играч на Балкан Николай Цветков -Демона пак поведоха след като при удар вратарят изби, но след поредица от рикушети Валдемар Асенов довкара топката в мрежата. През втората част се игра предимно пред вратата на гостите, но Бонев, Атанасов и Миков не успяваха да вкарат. В самия край на мача Виктор Гицов центрира и Калоян Бонев оформи крайното 2:2.

Следващата контролна среща е е събота срещу ЦСКА II в Ботевград.