Козаро взе трите точки при гостуването си на Спортист Своге 2

Отборът на Козаро Ботевград взе важна победа с 3:1 като гост на втория отбор на Спортист Своге. Със спечелените три точки „козлите” се изравниха по точки с 4-тия в класирането Зенит Церово. Двата тима имат по 23 точки, но Зенит е с мач по-малко.

Резултата откри Мартин Стоев в 16-тата минута след асистенция на юношата на Козаро Борислав Борисов. Шест минути по-късно домакините изравниха чрез Виктор Ангелов.

В 29-тата минута ботевградчани излязоха отново напред в резултата. Точен за 2:1 бе Анатоли Димитров, който се разписа след асистенция на Мирослав Янчев.

Резултатът на полувремето бе 2:1 и се запази чак до 83-тата минута, когато Анатоли Димитров подаде на Мартин Методиев, който оформи крайното 3:1.

В следващия кръг Козаро ще посрещне прекия си съперник за 4-тата позиция – Зенит Церово. Спортист Своге 2 ще гостува на лидера Петърч.

Снимка: АРХИВ