Скравена загуби домакинството си на Сините орли

Скравена и Сините орли направиха изключително резултатен мач и завършиха 3:6 в полза на свогенци.

Гостите поведоха още в първата минута, а в 36-тата удвоиха преднината си. Скравена намали в 42-та минута с попадение на  Цветелин Николов. Две минути по-късно обаче „орлите” отново си върнаха преднината от два гола.

Полувремето завърши при резултат 1:3.

Три минути след подновяването на играта Цветомир Димов намали на 2:3. Скравена успя да изравни в 55-тата минута с гол на Иван Цагарски. До края на мача Сините орли реализираха нови три гола и стигнаха до трите точки.

За Сините орли точен на три пъти бе Даниел Йорданов. По веднъж името си сред голмайсторите записаха Цветелин Янакиев, Светослав Диманов и Андре Павлов.

В класирането Скравена остава на 7-мо място, а Сините орли на 6-то.