С късен гол Левски Долна баня взе домакинството си на ОФК Правец

В мач от предпоследния кръг от сезона в Областна група София домакините от Левски Долна баня се наложиха с 2:1 над ОФК Правец.

Резултата откри Огнян Стефанов в 28-та минута. В 35-тата минута Правец остана с човек по-малко след като червен картон получи Злати Томов. Първото полувреме завърши при резултат 1:0.

Гостите успяха да изравнят в 57-мата минута с гол на Цветелин Цаковски.

Все пак домакините достигнаха до победата в даденото от съдията Мариян Гребенчарски продължение. Точен във втората минута на добавеното време бе отново Огнян Стефанов.

В следващия кръг, който е и последен, Правец е домакин на Ракитин Трудовец, който вече е Областен първенец, а Левски Долна баня ще се бори за второто място в гостуване на Ком Годеч.