Правец загуби домакинството си на Ракитин Трудовец

В мач от последния кръг в областна група София Правец отстъпи на гостуващия Ракитин Трудовец с 4:5.

Гостите си бяха осигурили първото място в крайното класиране още в миналия кръг, а домакините нямаха шанс за по-предно класиране от 6-тото място.

Мачът започна отлично за Правец и продължи така през цялото първо полувреме. В него те отбелязаха три безответни гола и се оттеглиха на почивката с повече от добра преднина.

Втората част обаче започна и завърши по-добре за Ракитин. Още до 60-тата минута те успяха да изравнят, а след това и да поведат.

За Правец точни бяха: Ивелин Данчев на два пъти, Цветелин Цаковски и Ивайло Златев.

За трудовчани два гола вкара Валентин Стефанов. Миролюб Георгиев и Веселин Шекеров вкараха по един, а едното попадение бе автогол.