Футболистите на Балкан не успяха да надвият лидера Миньор

Миньор надви Балкан Ботевград с 3:1 в среща от Югозападната Трета лига, играна в Перник.

Състезателите на Иван Редовски играха добре и през първото полувреме пропуснаха няколко чисти положения за гол, при които Дамянов, Бонев и Ганчев можеха открият. Юношата на Балкан Николай Миков също отправи опасен удар от воле, който мина встрани от вратата.

През второто полувреме Миньор наложи натиск и в 50-ата минута, Антон Славчев откри с глава от ъглов удар. В 75-та отново Славчев вкара втори гол, а четири минути по-късно оформи и своя хеттрик, пак след ъглов удар. Балкан вкара своя гол в 89-та минута с красив техничен удар на Павел Петков.

Следващата среща е срещу шампиона на България Лудогорец Разград от турнира за Купата на България в сряда 22-ри ноември от 13:30 часа на реновирания стадион “Христо Ботев” в Ботевград.