ОФК Правец отстъпи на гостуващия ОФК Костенец

ОФК Правец записа поредна загуба в плейофната фаза от първенството в Областна група София. Правчани отстъпиха на гостуващия ОФК Костенец с 0:2.

Първото полувреме не предложи голове.

В 47-мата минута Костенец поведе. Голът падна след подценяване на една ситуация в наказателното поле на домакините, при която топката попадна от въздуха в Кристиян Димитров, който я засече от воле.

В 77-мата минута играч на гостите бе изведен зад гърба на защитата и вратаря на Правец го фаулира извън наказателното поле, а реферът му показа директен червен картон.

В добавеното време Кристиян Димитров реализира за втори път и направи резултата 2:0.

След този кръг Правец остава на 6-тото място в плейофната група с 4 точки, а Костенец събира 11.

В следващия кръг, който е предпоследен, Правец гостува на Левски Долна баня, а Костенец приема Ком Годеч.